Pożyczki hipoteczne

Szukaj:


Innowacyjna pożyczka hipoteczna w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadził innowacyjną pożyczkę hipoteczną dla osób fizycznych. Oferta kredytowa przedstawiona klientowi w ciągu pierwszego spotkania z doradcą oraz przeniesienie wszystkich formalności związanych z ustanowieniem hipoteki na bank czynią nową pożyczkę hipoteczną bardzo interesującym produktem.

Dzięki nowej ofercie Meritum Banku klient posiadający nieruchomość będzie mógł uzyskać środki na dowolny cel lub spłacić swoje kredyty w innych bankach. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 300 tys. zł, przy czym dla każdego klienta jest określana indywidualnie i zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości.

Chcąc sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów przygotowaliśmy łatwo dostępną pożyczkę. Jej główną zaletą jest możliwość podpisania umowy pożyczki przez klienta nawet w ciągu jednego dnia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Bank załatwił formalności w imieniu klienta. Dotyczy to między innymi ustanowienia hipoteki na nieruchomości oraz zorganizowania jej wyceny przez niezależnych rzeczoznawców majątkowych” – mówi Wojciech Rudzki, Kierownik ds. Kredytów Zabezpieczonych w Meritum Banku.

Pożyczkobiorca nie musi angażować własnych środków, ponieważ wszystkie opłaty i prowizje są kredytowane. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na okres od 2 do 20 lat. Pożyczka udzielana jest w złotówkach, a jej oprocentowanie jest zmienne. Dodatkowo, klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wcześniejszą spłatą pożyczki oraz kosztów związanych z ubezpieczeniem pożyczki do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku.

W ramach oferty pożyczki hipotecznej klient ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia spłaty pożyczki. Dzięki temu klient uzyskuje dodatkowe zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. Składka ubezpieczenia przez pierwsze 36 miesięcy trwania umowy jest kredytowana, a w dalszym okresie jest pobierana wraz z ratą.

Nowa pożyczka hipoteczna dla klientów indywidualnych to kolejna w ostatnim czasie innowacja wprowadzona przez Meritum Bank. Klienci Banku jako pierwsi na rynku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia on-line swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadacz konta w Meritum Banku może także on-line negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut. Klienci mogą również skorzystać z „Klik kredytu” – kredytu gotówkowego na dowolny cel, udzielanego całkowicie on-line. Dodatkowo, Bank wprowadził jeden z najlepiej oprocentowanych na rynku rachunków oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją odsetek pod nazwą MeritumKonto Silnie Zarabiające. Każdy klient może otworzyć dowolną liczbę takich rachunków, co nie jest powszechną praktyką w innych bankach.

VN:F [1.6.9_936]
Rating: 4.4/10 (17 głosy cast)

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

    No related posts

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum pożyczek hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki